Tam sayılarla karışık işlemler çözer. Toplama işleminde değişme, birleşme, etkisiz eleman ve ters eleman özelliklerinin fark eder. I MatematikBilgini.com "Matematik Bilgi Deposu"
 
 
 
 
 

Tam sayılarla karışık işlemler çözer. Toplama işleminde değişme, birleşme, etkisiz eleman ve ters eleman özelliklerinin fark eder.

 

Açıklama: Tam sayılarla karışık işlemler çözer. Toplama işleminde değişme, birleşme, etkisiz eleman ve ters eleman özelliklerinin fark eder. dosyası, 6. Sınıf Matematik Bölümünde Bulunmaktadır, Tam sayılarla karışık işlemler çözer. Toplama işleminde değişme, birleşme, etkisiz eleman ve ters eleman özelliklerinin fark eder. Matematikbilgini, Tam sayılarla karışık işlemler çözer. Toplama işleminde değişme, birleşme, etkisiz eleman ve ters eleman özelliklerinin fark eder. indir.6.1.3.6. Toplama işleminin özelliklerini akıcı işlem yapmak için birer strateji olarak kullanır.Tam sayılarla karışık işlemler çözer. Toplama işleminde değişme, birleşme, etkisiz eleman ve ters eleman özelliklerinin fark eder, toplam işleminde değişme özelliği, toplam işleminde birleşme özelliği, toplam işleminde etkisiz eleman özelliği, toplam işleminde ters eleman özelliği.

 
Gönderen:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İletişim
Kullanım ve Gizlilik
Site Haritası
MatematikBilgini.com 2014 - 2015